507
edits
m (Another Costa Rican location) |
m (Blacksburg, Virginia) |
||
Line 227: | Line 227: | ||
| Hosted by Utah Pokémon Leagues | | Hosted by Utah Pokémon Leagues | ||
| [https://www.facebook.com/events/219394411553254/ Facebook] | | [https://www.facebook.com/events/219394411553254/ Facebook] | ||
|- style="background: #fff" | |||
| Virginia | |||
| Blacksburg | |||
| GameStop, 1206 South Main Street | |||
| Midnight Launch | |||
| | |||
| | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| Virginia | | Virginia |