507
edits
m (→United States: - More Twitter submissions) |
m (→United States: - Email) |
||
Line 205: | Line 205: | ||
| Lansing | | Lansing | ||
| GameStop Delta Plaza, 5451 W Saginaw Hwy, Ste K, Space C | | GameStop Delta Plaza, 5451 W Saginaw Hwy, Ste K, Space C | ||
| Midnight Launch | |||
| | |||
| | |||
|- style="background: #fff" | |||
| Nebraska | |||
| Kearney | |||
| GameStop Buffalo Plaza, 22 W 56Th St, Ste 106 | |||
| Midnight Launch | | Midnight Launch | ||
| | | |