1,094
edits
(→Events) |
m (→Events) |
||
Line 76: | Line 76: | ||
| {{color|78C850|Worldwide}} | | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}{{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}{{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| colspan="2" | {{color2|78C850|Event (PokéWalker area)|Event}} | |||
| {{color|78C850|Jan.<br>29}} | |||
| {{color|78C850|Feb.<br>28}} | |||
| {{color|78C850|Japan}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|172}} | |||
| {{pcolor|Pichu|78C850|Shiny Pichu}} | |||
| {{color|78C850|Jan.<br>30}} | |||
| {{color|78C850|Feb.<br>14}} | |||
| {{color|78C850|North<br>America}} | |||
| {{color|78C850|-}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|3=249|4=250|251}}}} | | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|3=249|4=250|251}}}} |
edits